עידכונים חמים:
תקנון והסברים
א. מפעילי האתר לא יספקו מידע הקשור לפרטי-הקשר האישיים של המשתמש כגון כתובת דואר אלקטרוני, כתובת או מספר טלפון, ללא קבלת הסכמה מראש של המשתמש, וזאת למעט במידת הצורך או כנדרש על פי החוק או בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי.
ב. מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות להעביר לצדדים שלישיים מידע מצטבר כלשהו אודות המשתמשים והנרשמים בו.
ג. מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות להשתמש בפרטי המשתמש לצורך פילוח פרסומי והפניית מסרים אישיים אל המשתמש המתאימים לנתוניו, וזאת כל עוד לא יימסרו פרטים ספציפיים אודותיו לצדדים שלישיים, כמפורט בסעיף א.
ד. המשתמש מסכים כי למפעילי האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר) הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים) פרסומיים ו/או מסחריים.
ה. מפעילי האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לנזק כלשהו הנגרם כתוצאה מהמלצה על ליין, הימור או על מידע אחר הנמצא באתר. האתר עוסק בין השאר במידע אודות הימורי ספורט ושאר סוגי ההימורים עבור מהמרי הספורט, וכל המידע באתר הינו בגדר המלצה בלבד והאחריות על השימוש בו חלה על המהמר ועליו בלבד.
ו. כל הזכויות לתכנים המופיעים באתר זה, לרבות כתובת, טיפים ותוצאות משחקים שמורות לחברת לייבגיימס בע"מ ואין לעשות בהם שימוש כלשהו ללא אישור מהחברה בכתב.