עידכונים חמים:

אודות חברת לייבגיימס בע"מ

לייבגיימס בע"מ הינה חברה ראשונה וייחודית מסוגה בארץ המתמחה באספקת תוצאות משחקי ספורט בזמן אמת למדיות ולפלטפורמות שונות.

אתר האינטרנט של החברה הוקם באוקטובר 2002 ומאז החלה החברה לספק תכני תוצאות ספורט לאתרים הגדולים בארץ כמו NRG, וואלה, ספורט 5, ספורט 1, ובעולם ללייבסקור וגם לסוקרסטנד ולגופים גדולים נוספים - הכל תוך שימת דגש רב על מתן שירות אמין ואספקת מידע זמין לאוהדי כל הקבוצות בארץ, קבוצות ליגת העל, הלאומית ומכל הארץ. 'ממעלות שבצפון (ס.כ מעלות, ליגה ב' מחוז צפון א') ועד אילת שבדרום (א.ס אילת, ליגה ב', מחוז דרום ב').

במקביל התפתחה החברה לאספקת תוצאות ספורט לפלטפורמות כמו מכשירי טלפון נייחים טלפונים סלולרים חכמים ועוד היד נטוייה. כיום החברה היא ספקית תכני תוצאות המשחקים בזמן אמת של עשרות חברות ואתרי אינטרנט והיא מפעילה אפליקציית תוצאות ספורט, הימורי והמלצות ווינר. קו הספורט של לייבגיימס, בטלפון 1900-72-5500 היה ונותר במה ראויה למי שטלפון חכם לא זמין לו לגלישה. אנחנו גם מספקים תוצאות על כל הימורי הווינר ותוצאות משחקי ספורט של מעל 10,000 משחקים בשבוע מכל ענפי הספורט המובילים בארץ ובעולם.

המוטו ששמו לנגד עינייהם מקימי החברה, "אין תוצאה שאי אפשר להשיג", עדיין יציב וקיים ועומד במבחן המציאות יום יום. אנשי החברה הופכים עולמות יום יום כדי להשיג תוצאות טריות בארץ ובחו"ל, זמינות וחמות היישר מהמגרשים - ובזמן אמת - ולהביא אותן היישר לטלפון החכם שלכם, המחשבים שלכם, לטלפון הביתי או הסלולורי.

לאפשרויות פרסום באתר ולשיתופי פעולה: [email protected]
תגובות? הערות? רעיונות לשיפור?: [email protected]