עידכונים חמים: |
|
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | אנאדולו אפס אולימפיאקוס | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 9+ | ||||||||||
20:00 | ז'לגיריס קובנה וירטוס בולוניה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 9+ | ||||||||||
21:00 | אלבה ברלין ריאל מדריד | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 9+ | ||||||||||
21:05 | מכבי תל אביב ליון-וילרבאן | 00 | 1.75 | 9 | 1.85 | 9+ | ||||||||||
21:30 | פרטיזן בלגרד באסקוניה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 10+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | פרישטרי איברוסטאר טנריפה | 00 | 1.65 | 1.65 | 9+ | |||||||||||
19:30 | קרשיאקה הפועל ירושלים | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אינדיאנה פייסרס קליבלנד קאבלירס | 34 25 | 20 29 | 29 36 | 20 18 | 103108 | 1.75 | 9 | 1.85 | 5+ | ||||||
הסתיים | פילדלפיה 76 מיאמי היט | 31 23 | 20 26 | 28 16 | 19 26 | 9891 | 1.75 | 9 | 1.85 | 7+ | ||||||
הסתיים | בוסטון סלטיקס דטרויט פיסטונס | 31 28 | 28 18 | 33 20 | 27 28 | 11994 | 1.8 | 9 | 1.8 | 8+ | ||||||
הסתיים | שיקגו בולס פורטלנד טריילבלייזרס | 29 27 | 25 22 | 35 26 | 21 32 | 110107 | 1.7 | 1.9 | 1.8 | 7+ | ||||||
הסתיים | יוטה ג'אז מינסוטה טימברוולבס | 37 25 | 22 28 | 24 30 | 21 31 | 104114 | 1.8 | 9 | 1.8 | 7+ | ||||||
הסתיים | גולדן סטייט ווריירס ניו יורק ניקס | 22 30 | 34 32 | 32 37 | 24 20 | 112119 | 1.7 | 9 | 1.9 | 8+ | ||||||
הסתיים | סקרמנטו קינגס ממפיס גריזליס | 28 32 | 29 15 | 27 29 | 21 29 | 16 6 | 121111 | 1.8 | 9 | 1.8 | 7+ | |||||
הסתיים | לוס אנג'לס לייקרס אטלנטה הוקס | 38 28 | 35 31 | 38 27 | 25 19 | 136105 | 1.8 | 9 | 1.8 | 8+ |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | EI | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 | סט. לואיס קרדינלס מיאמי מרלינס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
19:07 | טורונטו בלו ג'ייז בולטימור אוריולס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
22:05 | טקסס ריינג'רס אוקלנד אתלטיקס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
22:10 | לוס אנג'לס איינג'לס סינסינטי רדס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
הסתיים | יוסטון אסטרוס וושינגטון נשיונאלס | 1 0 | 0 1 | 0 0 | 0 0 | 0 4 | 0 0 | 0 0 | 0 2 | 0 3 | 110 | 0+ | |||||||||
הסתיים | סינסינטי רדס סן פרנסיסקו ג'איינטס | 0 0 | 0 0 | 0 0 | 0 1 | 0 2 | 1 0 | 0 1 | 0 0 | 1 0 | 24 | 0+ | |||||||||
19:05 | בוסטון רד סוקס טמפה ביי רייס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
22:05 | קליבלנד אינדיאנס מילווקי ברוארס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
22:10 | סיאטל מרינרס קולורדו רוקיס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
22:10 | קולורדו רוקיס קליבלנד אינדיאנס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | מ.ס דימונה | - | שמשון כפר קאסם | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | הפועל בני זלפה | - | מ.ס צעירי כפר קנא | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | הורנאו אליקאנטה | - | קנגאס | 1.65 | 1.65 | 4+ | ||||||
21:15 | קאסריו סיודאד ריאל | - | אתלטיקו ויאדוליד | 1.65 | 1.65 | 4+ | ||||||
21:30 | אנטקרה | - | באלונמאנו נאבה | 1.75 | 1.55 | 4+ | ||||||
21:30 | נובאס | - | סיסנה | 1.6 | 1.7 | 4+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | שטרסבורג טופאש בורסה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 9+ | ||||||||||
21:30 | אוניקאחה מלאגה שולה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 9+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | מכבי רחובות אליצור שומרון | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ | ||||||||||
18:30 | הפועל גלבוע/גליל הפועל כפר קאסם | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ | ||||||||||
19:00 | מכבי מעלה אדומים אליצור נתניה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ | ||||||||||
19:30 | א.ס רמת השרון מ.ס צפת | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 10+ | ||||||||||
19:30 | עירוני נהריה מכבי חיפה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | הפועל נחף | - | צעירי סכנין | 0+ | ||||||||
20:15 | הפועל מעיליא | - | איחוד בני מג'דל כרום | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | א.ס חולון מור | - | מכבי גבעת שמואל | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | מכבי בני אבו גוש | - | איחוד צעירי אבו גוש | 0+ | ||||||||
20:30 | בית"ר עירוני מעלה אדומים | - | הפועל טירת שלום | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | פאדובה | - | קטאניה | 1.75 | 2.55 | 3.5 | 4+ | |||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | סטרומסגודסט | - | סנדפיורד | 0+ | ||||||||
15:30 | מולדה | - | בראן | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | ברדפורד | - | נוטס קאונטי | 1.65 | 3.05 | 3.05 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | מאגרה | - | בלויזדאד | 3.85 | 2.55 | 1.7 | 4+ | |||||
23:00 | USM אלגר | - | סטיף | 1.5 | 2.85 | 4.4 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | מאנטה | 1 - 0 | אינדפנדיינטה ג'וניורס | 2 | 2.45 | 2.9 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | וויטביי | - | גוויסלי | 2 | 2.95 | 2.45 | 1+ | |||||
21:45 | סטאפורד | - | מאקלספילד | 4.5 | 3.7 | 1.35 | 1+ | |||||
21:45 | רדקליף בורו | - | מורפת' טאון | 1.3 | 3.8 | 4.4 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | קונקורד ריינג'רס | - | פוטרס בר טאון | 2.9 | 3 | 1.75 | 1+ | |||||
21:45 | קאנביי | - | הורשאם | 3 | 3.35 | 1.6 | 1+ | |||||
21:45 | בוגנור רג'יס טאון | - | וויטהוק | 1.8 | 3.1 | 2.75 | 1+ | |||||
21:45 | הייסטינגס | - | הורנצ'ארץ' | 3.9 | 3.35 | 1.45 | 1+ | |||||
21:45 | צ'סהאנט | - | פולקסטון אינוויקטה | 1.9 | 3 | 2.55 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | בארנט | - | איסטליי | 1.2 | 4.1 | 5.8 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | בלית' ספרטנס | - | באקסטון | 2.4 | 2.85 | 2.1 | 3+ | |||||
21:45 | בישוף סטורפוד | - | קינגס לין | 4.3 | 3.25 | 1.4 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | בריינטרי טאון | - | ווימאות' | 1.45 | 3.15 | 4.1 | 3+ | |||||
21:45 | טרורו סיטי | - | איסטבורן | 1.95 | 2.9 | 2.55 | 3+ | |||||
21:45 | המפטון אנד ריצ'מונד | - | וולינג | 1.85 | 2.85 | 2.75 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | ויצ'נזה וירטוס | - | פיורנזולה | 1.2 | 3.8 | 7 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | קומבאיה | - | מושוק רונה | 2.75 | 2.75 | 1.95 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אוניון | 2 - 2 | סנטרל קורדובה | 1.55 | 2.8 | 4.1 | 3+ | |||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אגרופקואריו | 1 - 2 | פרו קריל אוסטה | 1.75 | 2.65 | 3.25 | 3+ | |||||
21:00 | חימנסיה אי טירו | - | אלמירנטה בראון | 1.7 | 2.6 | 3.5 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | קאבליר | 0 - 1 | פורטמור יונייטד | 0+ | ||||||||
הסתיים | ארנט גארדנס | 5 - 1 | האמבל ליונס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | באבלסברג | - | חמניצר | 2.05 | 2.7 | 2.5 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | אסטודיאנטס מרידה | - | אוניברסידד סנטרל | 1 | 1 | 1 | 4+ | |||||
23:45 | דפורטיבו לה גואירה | - | קראבובו | 1 | 1 | 1 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נדחה | גילספילד | - | קיירסוס | 0+ | ||||||||
נדחה | דנביי טאון | - | גרספורד אתלטיק | 0+ | ||||||||
נדחה | הוליוול טאון | - | פרסטטין טאון | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נדחה | קאיראו איליי | - | פונטארדאו | 0+ | ||||||||
נדחה | בריטון פרי | - | אפן לידו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נדחה | צ'יוואווה | - | אתלטיקו סאלטייו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | גנייסט | - | אסקוי | 0+ | ||||||||
20:00 | מוסיואן | - | פאוסקה/ספרינט | 0+ | ||||||||
20:00 | וולדה | - | אורסטה | 0+ | ||||||||
20:00 | מאנגלרוד סטאר טופפוטבול | - | ארבול | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | קלטי הארטס | - | אלואה | 2.85 | 3.05 | 1.75 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | ספורטיבו אמליאנו | 2 - 1 | סול דה אמריקה | 2 | 2.8 | 2.55 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | ניואינגטון | - | נוקברדה | 1 | 1 | 1 | 3+ | |||||
21:45 | ארדס | - | פורטדאון | 2.9 | 3.3 | 1.65 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אוניברסידד דה קונספסיון | 2 - 1 | דפורטס מגאלאנס | 2.35 | 2.85 | 2.1 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | חובנטוד אסקזוקנייה | 4 - 1 | מוניציפל גראביטו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | טייגרס | 1 - 1 | יאנרוס | 2.8 | 2.4 | 2.1 | 3+ | |||||
הסתיים | לאונס | 1 - 2 | אתלטיקו הוילה | 2.55 | 2.85 | 2 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | מקטאראל | - | SD פמילי | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | קייראן שימקנט | - | אקסו | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | זראטה פלאטנסה | 15 18 | 8 20 | 7 17 | 10 17 | 4072 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | סאקרס אניינג | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ | |||||||||||
12:00 | סיאול נייטס גויאנג | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 | זג'יאנג גואנגשה ליונס פוג'יאן סטרג'אנס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:35 | ליאאונינג פליינג לאופרדס שאנשי לונגס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:35 | גוואנגז'ו לונג ליונס ג'יאנגסו דראגונס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:35 | סיצ'ואן בלו וויילס ג'ילין נורת'איסט טייגרס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:35 | נינגבו רוקטס שנזן אוויאטורס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:35 | טיאנג'ין פיונירס בייג'ינג רויאל פייטרס | 00 | 1.7 | 15 | 1.8 | 4+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | קהאיון קרהו יואנסון קאטאיה | 00 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:04 | אומאה סודרטלייה | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ | |||||||||||
20:04 | בוראס לולאה | 00 | 1.7 | 1.6 | 2+ | |||||||||||
20:04 | נאסיו אופסלה | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | נורדסלנד | - | סקאנדרבורג | 0+ | ||||||||
21:00 | ברינגברו סילקבורג | - | אלבורג | 1.55 | 1.75 | 4+ | ||||||
21:00 | מורס טאי הנדבולד | - | רינגסטד | 1.65 | 1.65 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | מינאוור באיה מארה | - | סי. אם. אם בוקרשט | 1.6 | 1.7 | 2+ |
P1 | P2 | P3 | OT | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | קלגרי פליימס וושינגטון קפיטלס | 0 1 | 1 3 | 1 1 | 25 | 0+ | |||||||||
הסתיים | סיאטל קראקן באפלו סייברס | 2 3 | 0 2 | 0 1 | 26 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 | לאורה סיגמונד אלכסנדרה קרוניץ' | 00 | 1.15 | 3 | 1+ | ||||||||||||
18:30 | קרולין דולהייד קלרה טאוסון | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | שיו וונג אנה שמידלובה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | לוסיה ברונזטי טיילור טאונסנד | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | מריה קארלה ברנדה פרוהבירטובה | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | אנה בלינקובה יו יואן | 00 | 1.9 | 1.45 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | דריה סאביל גברילובה שואי ז'אנג | 00 | 1.2 | 2.65 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | שיניו וואנג היילי בפטיסט | 00 | 1.45 | 1.9 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | פייטון סטיארנס יפאן וואנג | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | דיאנה שניידר ונוס וויליאמס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | אנה בוגדן קתרינה סיניאקובה | 00 | 2.15 | 1.35 | 1+ | ||||||||||||
בוטל | שיו וונג אמה רדוקנו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | קלרה בורל קרולין ווזניאקי | 00 | 2 | 1.4 | 1+ | ||||||||||||
21:30 | ז'קלין כריסטיאן דיאן פארי | 00 | 2.15 | 1.35 | 1+ | ||||||||||||
21:30 | כריסטינה בוסקה יוליה פוטינצבה | 00 | 2.25 | 1.3 | 1+ | ||||||||||||
21:30 | לסיה טסורנקו מגדה לינט | 00 | 1.4 | 2 | 1+ | ||||||||||||
22:00 | סימונה האלפ פאולה באדוסה | 00 | 1.55 | 1.75 | 1+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | זקארי סבאיידה דייגו סבסטיאן שוורצמן | 3 6 | 66 87 | 02 | 1.3 | 2.25 | 1+ | ||||||||||
בוטל | טרנס אטמאן קונסטנט לסטיאן | 00 | 0+ | ||||||||||||||
הסתיים | ארתור רינדרקנץ' בלייז ביקנל | 6 4 | 6 4 | 20 | 0+ | ||||||||||||
17:00 | צ'אק וונג סומיט נאגל | 00 | 3 | 1.15 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | ג'פרי ג'ון וולף ויט קופריבה | 00 | 1.2 | 2.65 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | טיאגו ווילד הוגו גרנייה | 00 | 1.35 | 2.15 | 1+ | ||||||||||||
17:00 | פדרו מרטינס פורטרו אדם וולטון | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | אלכסנדר קובאצ'ביץ' זיזו ברגס | 00 | 1.55 | 1.75 | 1+ | ||||||||||||
18:30 | הרולד מאיו דויד גופין | 00 | 2.25 | 1.3 | 1+ | ||||||||||||
18:30 | יושיהיטו נישיוקה אמיליו נאבה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | ולנטין ואשרו אנדראה וואווסורי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | יאקוב מנסיק לוקאס קליין | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | ברנדון נקאשימה טרנס אטמאן | 00 | 1.2 | 2.65 | 1+ | ||||||||||||
20:00 | ארתור רינדרקנץ' דייגו סבסטיאן שוורצמן | 00 | 1.3 | 2.25 | 1+ | ||||||||||||
20:00 | אוטו וירטאנן רוברטו באוטיסטה אגוט | 00 | 1.85 | 1.5 | 1+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
בוטל | טיטואן דרוגואה סטפנו נפוליטנו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
12:00 | חאבייר בראנקו מרקו טרונגליטי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
12:00 | ראדו אלבוט מרקו צ'קינאטו | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ | ||||||||||||
12:00 | סמואל וינסנט רוגרי לויד האריס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:30 | דניאל מרידה אגילאר אנדראה פלגרינו | 00 | 1.9 | 1.45 | 1+ | ||||||||||||
13:30 | ניקולה קוהן בו יונצ'אוקטה | 00 | 1.75 | 1.55 | 1+ | ||||||||||||
13:30 | גסטאו אליאס גרגורי ברר | 00 | 1.7 | 1.6 | 1+ | ||||||||||||
15:00 | אוגו בלנשה אלחנדרו מורו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:00 | צ'ון סין טסנג איבן גאחוב | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:00 | ניקולאס אלברס סטפנו נפוליטנו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
16:30 | יספר דה יונג ניקולוז בסילאשווילי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:30 | אלברט ראמוס-וינולאס קרלוס טברנר | 00 | 1.35 | 2.15 | 1+ | ||||||||||||
18:00 | קלווין המרי דויד ג'ורדה סאנצ'יס | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | לוקה מרגארולי / סנטיאגו פה רודריגס טאברנה סרחיו מארטוס גורנס / אוריול רוקה באטלה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:00 | איבן גאחוב / מירצה-אלכסנדרו ג'קאן בארט סטיבנס / פטרוס ציציפאס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
19:00 | יאן צ'וינסקי / דניס יבסייב חאבייר בראנקו / פאבלו לאמאס רואיז | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | ג'פרי בלאנקנו מתאוס פוצ'ינלי דה אלמיידה | 6 3 | 3 6 | 4 6 | 12 | 0+ | |||||||||||
הסתיים | אלברו ג'וליין מזה ז'ואאו פונסקה | 6 3 | 2 6 | 4 6 | 12 | 0+ | |||||||||||
הסתיים | אנדראה קולאריני רומן אנדרס בורוצ'אגה | 4 6 | 4 6 | 02 | 0+ | ||||||||||||
21:00 | אורלנדו לוז ליאם דרקסל | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:00 | ג'יאנלוקה מאגר פיליפ סקוליץ' | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:00 | הוגו דליין ז'ואאו לוקאס דה סילבה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
22:30 | דניאל צוקרמן גונזאלו בואנו | 00 | 2.15 | 1.35 | 1+ | ||||||||||||
22:30 | אנזו קוקו לורנזו חואקין רודריגס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
23:30 | רנזו אוליבו אדולפו דניאל ואייחו | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 | זדאנק קולאר ריקרדו בונאדיו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
11:15 | סטפנו טרבאלייה קלמנט טאבור | 00 | 0+ | ||||||||||||||
11:15 | מנואל גינאר אדריאן אנדרייב | 00 | 0+ | ||||||||||||||
12:45 | ז'ומבור פירוס דניאל מיכאלסקי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
הופסק | דניס נובאק טימופיי סקאטוב | 56 77 | 77 56 | 1 1 | 11 | 0+ | |||||||||||
12:45 | מתיאס ארהארד לוקאס נוימאייר | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:45 | אולכסיי קרוטיך יונאס פורייטק | 00 | 0+ | ||||||||||||||
14:15 | נינו סרדארוסיץ' מתאו מרטיניאו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
14:15 | ארתור גאה אנריקו דלה ואלה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:15 | פרנצ'סקו מאסטרלי סנדרו קופ | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:45 | מאטיי דודיג פיליפ מיסוליץ' | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:45 | ג'וזף קובאליק אוון פורנס | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 | קונסטנטין פראנצן / הנדריק יבנס מירזה באסיץ' / נרמן פאטיץ' | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | חואן פאבלו פיצ'וביץ' אמיליאנו אגילרה גררו | 6 3 | 6 1 | 20 | 0+ | ||||||||||||
הסתיים | אוזאן באריס מורקל דליין | 3 6 | 2 6 | 02 | 0+ | ||||||||||||
הסתיים | רודריגו פאצ'קו מנדס ג'יימס קנט טרוטר | 6 4 | 6 4 | 20 | 0+ | ||||||||||||
20:00 | דויד פיכלר כריסטיאן לאנגמו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | אלמאר איופוביץ' טריי הילדרברנד | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:00 | תומאס פאנקאט דמיטרי פופקו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:30 | חואן פאבלו פאז ניק הארדט | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:30 | גאבי בויטאן דן מרטין | 00 | 0+ | ||||||||||||||
22:30 | פרסטון בראון ג'רארד קמפאניה לי | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | מורקל דליין / פקונדו מנה פרסטון בראון / דן מרטין | 00 | 0+ |