עידכונים חמים: |
|
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5 | 02:00 | כדורסל : שיקגו בולס - פורטלנד טריילבלייזרס | |
ספורט 5+ לייב | 04:00 | הוקי קרח : סיאטל קראקן - באפלו סייברס | |
ספורט 5 | 12:30 | דיון בועדת הספורט: קידום הספורט בחברה הערבית | |
ספורט 5 | 18:30 | כדורסל : הפועל גלבוע/גליל - הפועל כפר קאסם | |
ספורט 5+ לייב | 19:25 | ערב היורוליג: מחזור 30 | |
ספורט 5+ לייב | 19:30 | כדורסל : אנאדולו אפס - אולימפיאקוס | |
ספורט 5+ | 19:30 | כדורסל : קרשיאקה - הפועל ירושלים | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורסל : ז'לגיריס קובנה - וירטוס בולוניה | |
ספורט 5+ לייב | 21:00 | כדורסל : אלבה ברלין - ריאל מדריד | |
ספורט 5 | 21:05 | כדורסל : מכבי תל אביב - ליון-וילרבאן | |
5 סטארס | 21:30 | כדורסל : פרטיזן בלגרד - באסקוניה |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5 | 01:00 | כדורסל : וושינגטון וויזארדס - יוסטון רוקטס | |
5 סטארס | 01:00 | הוקי קרח : בוסטון ברויינס - אוטווה סנטורס | |
ספורט 5 | 01:30 | כדורסל : ברוקלין נטס - ניו אורלינס פליקנס | |
ספורט 5+ לייב | 02:00 | WWE: NXT LIVE | |
5 סטארס | 04:00 | הוקי קרח : אנהיים דאקס - מינסוטה ויילד | |
ספורט 4 | 17:00 | ATP מאסטרס: מיאמי | |
ספורט 3 | 18:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 5 | 18:00 | כדורסל : הפועל תל אביב - מכבי תל אביב טדי | |
ספורט 5+ | 18:30 | מסע"ת: נבחרת ישראל - לקראת איסלנד | |
ספורט 5+ לייב | 19:30 | כדורסל : א.א.ק. אתונה - פרומיתיאס | |
ספורט 5+ לייב | 19:30 | כדורסל : הפועל חולון - מורסיה | |
5 סטארס | 19:40 | ערב היורוליג - מחזור 30 | |
5 סטארס | 19:45 | כדורסל : פנרבחצ'ה - ברצלונה | |
5 סטארס | 20:00 | כדורסל : מונאקו - אולימפיה מילאנו | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדורגל : בוסניה הרצגובינה עד 19 - ישראל עד 19 | |
ספורט 5 | 20:45 | הגרלה: טורניר הכדורגל באולימפיאדה | |
5 סטארס | 21:00 | כדורסל : הכוכב האדום בלגרד - פנאתינאיקוס | |
5 סטארס | 21:30 | כדורסל : ולנסיה - באיירן מינכן |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ לייב | 02:00 | הוקי קרח : דאלאס סטארס - אריזונה קויוטיז | |
ספורט 5 | 04:00 | כדורסל : פיניקס סאנס - פילדלפיה 76 | |
ספורט 5+ | 14:00 | מסע"ת: ליגת העל בכדורסל נשים | |
ספורט 2 | 17:00 | ATP מאסטרס: מיאמי | |
ספורט 4 | 17:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 5+ | 18:00 | כדורגל : מ.ס קרית גת - הפועל בנות קטמון ירושלים | |
ספורט 5 | 18:30 | כדורגל : ישראל עד 21 - פולין עד 21 | |
ספורט 1 | 19:00 | כדורגל : גיאורגיה - לוקסמבורג | |
ספורט 5+ לייב | 19:25 | ערב היורוליג - מחזור 31 | |
ספורט 5+ לייב | 19:30 | כדורסל : אנאדולו אפס - אלבה ברלין | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורסל : ז'לגיריס קובנה - באסקוניה | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדורסל : אליצור רמלה - א.ס רמת השרון | |
ספורט 5+ לייב | 21:15 | כדורסל : אולימפיאקוס - ליון-וילרבאן | |
ספורט 5+ לייב | 21:30 | כדורסל : פרטיזן בלגרד - ריאל מדריד | |
ספורט 1 | 21:35 | חגיגה אירופית: פלייאוף יורו 2024 | |
ספורט 5 | 21:45 | כדורגל : ישראל - איסלנד | |
ספורט 4 | 21:45 | כדורגל : בוסניה-הרצגובינה - אוקראינה | |
ספורט 1 | 21:45 | כדורגל : ווילס - פינלנד | |
ספורט 2 | 21:45 | כדורגל : פולין - אסטוניה | |
ספורט 3 | 21:45 | כדורגל : פורטוגל - שבדיה | |
ספורט 4 | 23:55 | WTA: מיאמי | |
ספורט 2 | 23:55 | ATP מאסטרס: מיאמי |
ערוץ | שעה | משחק | |
5 סטארס | 01:00 | הוקי קרח : בוסטון ברויינס - ניו יורק ריינג'רס | |
ספורט 5 | 01:00 | כדורסל : וושינגטון וויזארדס - סקרמנטו קינגס | |
ספורט 5+ לייב | 03:30 | כדורסל : דאלאס מאבריקס - יוטה ג'אז | |
5 סטארס | 05:00 | הוקי קרח : ונקובר קנאקס - מונטריאול קנדיאנס | |
ספורט 5+ לייב | 08:00 | פורמולה 1: אוסטרליה, אימון | |
ספורט 5+ לייב | 12:00 | מוטו GP: פורטוגל, אימון | |
ספורט 5+ | 13:15 | כדורסל : הפועל עפולה - מכבי רמת גן | |
ספורט 5 | 13:30 | ליגה א': ערוץ הקיבוץ | |
ONE2 | 14:30 | אומנויות לחימה משולבות | |
אתר ספורט 5 | 15:00 | כדורגל : הפועל אום אל פאחם - מ.ס. כפר קאסם | |
5 סטארס | 15:00 | כדורגל : הפועל ניר רמת השרון - הפועל נוף הגליל | |
ספורט 5 | 15:00 | כדורגל : הפועל ראשון לציון - הפועל רמת גן | |
ספורט 5+ לייב | 15:00 | כדורגל : בני יהודה תל אביב - הפועל עפולה | |
ספורט 5+ | 15:20 | כדוריד : מכבי ראשון לציון - א.ס רמת השרון | |
ספורט 5 | 15:45 | ליגה לאומית : ערוץ הקיבוץ | |
5 גולד | 16:00 | ג'ודו, הסבב העולמי: גרנד פרי טביליסי | |
ספורט 1 | 16:30 | כדורגל : צפון מקדוניה - מולדובה | |
ספורט 3 | 17:00 | ATP מאסטרס: מיאמי | |
ספורט 4 | 18:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 2 | 18:00 | כדורגל : ארמניה - קוסובו | |
ספורט 1 | 19:00 | כדורגל : נורבגיה - צ'כיה | |
ספורט 5+ | 20:55 | ערב היורוליג - מחזור 31 | |
ספורט 5+ | 21:00 | כדורסל : מונאקו - ולנסיה | |
ספורט 5+ | 21:00 | כדורסל : הכוכב האדום בלגרד - וירטוס בולוניה | |
ספורט 1 | 21:45 | כדורגל : הולנד - סקוטלנד | |
ספורט 5+ | 22:15 | כדורסל : פנאתינאיקוס - ברצלונה | |
ספורט 5 | 22:30 | כדורסל : באיירן מינכן - מכבי תל אביב | |
ספורט 5+ לייב | 22:30 | כדורסל : אולימפיה מילאנו - פנרבחצ'ה | |
ספורט 2 | 22:30 | כדורגל : ספרד - קולומביה |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ לייב | 03:00 | WWE: SMACKDOWN | |
ספורט 5 | 05:00 | כדורסל : גולדן סטייט ווריירס - אינדיאנה פייסרס | |
ספורט 5+ לייב | 07:50 | פורמולה 1: אוסטרליה, מקצה דירוג | |
ספורט 5 | 11:40 | מוטו GP: פורטוגל, אימון | |
ספורט 5 | 13:45 | מוטו GP: מקצה דירוג - מוטו GP, פורטוגל | |
ספורט 3 | 14:30 | כדורגל : מנצ'סטר סיטי נשים - מנצ'סטר יונייטד נשים | |
ספורט 5 | 15:45 | מוטו GP: מקצה דירוג - מוטו 3, פורטוגל | |
ספורט 5+ | 16:00 | ג'ודו, הסבב העולמי: גרנד פרי טביליסי | |
ספורט 5 | 16:40 | מוטו GP: מקצה דירוג - מוטו 2, פורטוגל | |
ספורט 4 | 16:40 | כדוריד : קיל - פלנסבורג הנדוויט | |
ספורט 1 | 17:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 3 | 17:00 | ATP מאסטרס: מיאמי | |
ספורט 5 | 17:55 | מוטו GP: ספרינט - מוטו GP, פורטוגל | |
ספורט 4 | 19:00 | כדורגל : אירלנד - בלגיה | |
ספורט 2 | 19:00 | כדורגל : סלובקיה - אוסטריה | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדורגל : ישראל עד 19 - מונטנגרו עד 19 | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורסל : ניו יורק ניקס - ברוקלין נטס | |
ספורט 5 | 20:45 | כדורסל : הפועל תל אביב - הפועל חיפה | |
ספורט 1 | 21:00 | כדורגל : אנגליה - ברזיל | |
ספורט 2 | 21:00 | כדורגל : דנמרק - שוויץ | |
ספורט 5+ | 22:00 | כדורסל : שולה - סט. קנטאן | |
ספורט 4 | 23:00 | כדורגל : צרפת - גרמניה |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 2 | 01:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 5 | 03:00 | כדורסל : שיקגו בולס - בוסטון סלטיקס | |
ספורט 5 | 03:00 | כדורסל : וושינגטון וויזארדס - טורונטו ראפטורס | |
5 סטארס | 03:00 | הוקי קרח : ניו יורק ריינג'רס - פלורידה פנתרס | |
ספורט 5+ לייב | 05:00 | UFC: ריבאס - נמאג'ונס | |
ספורט 5 | 06:45 | פורמולה 1: מירוץ אוסטרליה | |
ספורט 1 | 14:30 | כדורסל : פאלנסיה - ריאל מדריד | |
ספורט 1 | 17:00 | ATP מאסטרס: מיאמי | |
ספורט 1 | 18:00 | WTA: מיאמי | |
ספורט 2 | 20:00 | כדורסל : אולימפיה מילאנו - נאפולי באסקט | |
ספורט 3 | 21:30 | נסקאר: מירוץ אוסטין |