המלצות ווינר בקו המומחים. 1900-54-1234
הכל פתוח
הזדמנות טובה
עידכונים חמים:



כדורגל ישראל - ליגה לאומית
 16:00
בית"ר ת"א רמלה
-
הפועל כפר סבא
1
1
1
 16:00
הפועל ירושלים
-
מכבי קרית גת
1
1
1
 17:00
בני יהודה תל אביב
-
הפועל נצרת עלית
1
1
1
ספורט 5+ לייב
כדורגל מוקדמות יורו - בית ג'
 22:45
מקדוניה
-
בלארוס
1
1
1
 22:45
סלובקיה
-
לוקסמבורג
1
1
1
 22:45
ספרד
-
אוקראינה
1
1
1
ספורט 2
כדורגל מוקדמות יורו - בית ה'
 22:45
אנגליה
-
ליטא
1
1
1
ספורט 5
 22:45
סלובניה
-
סן מרינו
1
1
1
 22:45
שוויץ
-
אסטוניה
1
1
1
כדורגל מוקדמות יורו - בית ז'
 22:45
ליכטנשטיין
-
אוסטריה
1
1
1
 22:45
מולדובה
-
שבדיה
1
1
1
ספורט 1
 22:45
מונטנגרו
-
רוסיה
1
1
1
ספורט 5 +
כדורסל יורוליג - בית ה'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:00
גלאטסראיי
פנאתינאיקוס
00
1
1
1
 22:45
ריאל מדריד
מכבי תל אביב
00
1
1
1
ערוץ 10
כדורסל יורוליג - בית ו'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
ניז'ני נובגורוד
צסק"א מוסקבה
00
1
1
1
ספורט 5+ לייב
כדוריד ישראל - כדוריד ישראלי פלייאוף
 16:00
הפועל אשדוד
-
מכבי תל אביב
1
1
1
ספורט 5
 16:30
מכבי קרית מוצקין
-
מכבי ראשון לציון
1
1
1
 16:30
א.כ. נס ציונה
-
הפועל ראשון לציון
1
1
1
 16:30
עירוני רחובות
-
בני הרצליה
 17:00
אס"א תל אביב
-
מ.כ חולון
כדורגל מוקדמות גביע העולם צפון ומרכז אמריקה הסיבוב המוקדם
 01:00
בריטיש וירג'ין איילנדס
-
דומיניקה
 01:00
טורקס וצ'יקוס איילנד
-
סנט קיטס ונוויס
כדורסל ארה"ב - NBA
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 03:00
מילווקי באקס
אינדיאנה פייסרס
00
1.8
9
1.8
כדורגל אנגליה - ליגה שנייה
 22:45
אקרינגטון
-
ניופורט
1
1
1
כדורגל ידידות עד 21
 18:30
קטאר עד 21
-
אוסטריה עד 21
 20:15
סרביה עד 21
-
שבדיה עד 21
1
1
1
 22:00
גרמניה עד 21
-
איטליה עד 21
1
1
1
 22:30
צ'כיה עד 21
-
אנגליה עד 21
1
1
1
כדורגל אירלנד - פרמייר-ליג
 22:35
דונדלק
-
סליגו רוברס
1
1
1
 22:45
דרי סיטי
-
דרוגהדה
1
1
1
 22:45
גלוואי
-
לונגפורד
1
1
1
 23:00
שמרוק
-
בוהמיינס
1
1
1
כדורגל ארגנטינה - גביע ארגנטינאי
 03:00
דפנסה ג'סטיסיה
-
אנדינו
כדורגל אוסטרליה - ליגה ראשונה
 11:40
מלבורן
-
סנטרל קוסט מארינס
1
1
1
כדורגל אירלנד - ליגה ראשונה
 22:45
קאבינטילי
-
ווטרפורד
 23:00
פין הארפס
-
קוב ראמבלרס
 23:00
שלבורן
-
אטלון
 23:00
ווקספורד יות'
-
יו.סי. דבלין
כדורגל ארגנטינה - פרימרה ב'
 03:30
אתלטיקו טוקומן
-
אינסטיטודו
כדורגל ברזיל - פאוליסטה
 00:30
סאו בנטו
-
ברגנטינו
 00:30
קורינתיאנס
-
סי איי פנאפולנס
ספורט 1
 03:00
פונטה פרטה
-
סאנטוס
כדורגל ידידות
 05:00
קוסטה ריקה
-
פרגוואי
1.85
2.65
3.05
 13:30
יפן
-
תוניסיה
1
1
1
 בוטל
פרו
-
צ'ילה
 14:00
דרום קוריאה
-
אוזבקיסטן
1
1
1
 בוטל
סין
-
בחריין
 14:00
סין
-
האיטי
1
1
1
 22:00
גמביה
-
מאוריטניה
 22:00
מרוקו
-
קונגו
 23:30
קנדה
-
גואטמלה
כדורגל ידידות מועדונים
 01:30
ריבר פלייט
-
סביליה
 13:30
דינמו מוסקבה
-
חימקי
 16:00
וולפסברגר סט. אנדרה
-
צליה פובליקום
 17:00
ריד
-
רגנסבורג
 17:30
ת'ון
-
וויל
 18:00
רוזנבורג
-
קריסטיאנסונד
 20:30
רדבול לייפציג
-
אודינזה
 20:30
נים
-
מארסיי
 22:30
אברדין
-
טוונטה
כדורגל משחקים שונים
 11:00
יפן עד 23
-
מקאו U23
 11:30
יו.קי רסרבס
-
רוצ'דלה רוברס רסארבס
 12:00
צפון קוריאה עד גיל 23
-
הפיליפינים U23
 12:00
צ'ינה עד גיל 23
-
מונגוליה U23
 12:45
אדלייאדה קומטס רסרבס
-
ווסט טורנס בירקאלה מילואים
 13:00
מטאור פראג עד גיל 19
-
ספרטה פראג עד 19
 13:30
ערב הסעודית U23
-
אפגניסטן U23
 13:30
יו.קי
-
רוצ'דייל רוברס
 15:00
תאילנד U23
-
קמבודיה U23
 15:00
אסאמפטיון יונייטד
-
קאסם באנדיט אוניברסיטי
 15:00
דינמו קייב
-
וורסקלה
 15:00
לאוס U23
-
סינגפור עד גיל 23
 15:30
איראן U23
-
הרשות הפלסטינית U23
 15:45
מלזיה U23
-
וייטנאם U23
 15:45
איחוד האמירויות הערביות עד 23
-
סרי לנקה U23
 16:00
אל קאור ב'
-
אל שמאל ב'
 16:00
אל גאראפה 2
-
מואיטר אס. סי
 16:00
אל-וואקרה 2
-
אל סעאד 2
 16:30
עיראק עד גיל 23
-
האיים המלדיביים U23
 17:00
רוזומברוק עד 19
-
זמפלין מיכאלובצה עד 19
 18:15
אל אהלי 2
-
אל ראיאן
 18:15
אל קוראיטיאט 2
-
אל מסאיימר
 18:20
אל אהלי
-
אל אין
 18:45
תימן U23
-
טג 'יקיסטן U23
 19:30
עומאן עד 23
-
לבנון U23
 19:30
טורקיה עד 21
-
דנמרק עד 21
 20:00
באלטיק גדיניה
-
קרטוסיה קארטוזי
 20:00
לימסול
-
שחטיור דונייצק
 20:30
דויטשקרויץ
-
אוברווארט
 20:45
סאק 1914
-
וואלס גרונאו
 22:00
גרוטה
-
קיי אר רייקוויק
כדורגל איטליה - ליגה שלישית. בית ב'
 22:45
פיזה
-
פראטו
כדורגל איטליה - ליגה שלישית. בית ג'
 21:30
בנבנטו
-
פגאנסה
כדורסל צרפת - ליגה ראשונה Pro A
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 22:30
פאריס לאבאל
אורליאן
00
כדורסל ספרד - ליגה שנייה LEB
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 22:30
גרופ אירונה נבארה
באסקט קורונה
00
 23:00
פלנצ'יה
ויאדוליד
00
 23:00
מלילה
בורגוס
00
 23:00
קאחה ריויה
לובה חואסקה
00
כדורסל אסטוניה - ליגת העל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
קאלב
טאלינה קאלב
00
 20:00
ראקברי טארבאס
רוק
00
כדורסל גרמניה - ליגה ראשונה BBL
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 22:00
פרנקפורט
ברמרהאבן
00
כדורסל צרפת - ליגה שנייה Pro B
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 22:00
לה פורטל
רואן
00
 22:00
ליל
סופלווירשיים
00
 22:00
אנג'ר
אנטיבס
00
 22:00
אברוקס
טולון
00
 22:00
פויטייר
מונאקו
00
 22:00
דניין וולטרי
שארלוויל
00
כדורסל צ'כיה - ליגה ראשונה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:45
בי סי קולין
נימבורק
00
כדורסל אוקראינה - סופר ליגה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:00
דנייפרו אזוט
מיקולייב
00
 19:30
פרו זנטו
הוברלה
00
 19:30
צ'רקאסקי מאבפי
האליצ'יננה
00
כדורסל פינלנד - ליגה ראשונה קוריסליגה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
סאלון וילפאס
קובוט
00
 19:30
נאמיקה לאהטי
לוימה ביסונס
00
כדוריד גרמניה - יד בונדסליגה
 21:45
מינדן-האנובר
-
האנובר בורגדורף
1
1
1
כדורסל ארה"ב - פלייאוף כדורסל מכללות
H1H2ETתוצאה
 01:15
נוטרדם
וויצ'יטה סטייס שוקרס
00
1.75
1
1.55
 01:47
וויסקונסין באדגרס מדיסון
נורת' קרוליינה
00
1.25
1
2.45
 04:45
קנטקי ווילדקטס
ווסט וירג'יניה מאונטאינרס
00
 05:17
אריזונה ווילדקאסט
קסאבייר
00
1.05
1
3.75
כדוריד שבדיה - ליגת העל
 בוטל
רדברגסלידס
-
אייץ' 43 לונד
 21:30
יסטאד
-
אלינגסאס
טניס ארה"ב - מיאמי - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
טניס מערכה 1
כ'ירי ווסלי
פדריקו דל בוניס
1
0
00
 04:00
לייטון יואיט
תומאס בלוצ'י
00
 17:50
תומאס ברדיך
יון צ'אנג
00
 18:00
אוסטין קרצ'יק
ברנארד טומיץ'
00
 18:00
קווין אנדרסון
סם קווארי
00
 19:00
נובאק דיוקוביץ'
מרטין קליזן
00
 19:00
קי נישיקורי
מיכאיל יוז'ני
00
 19:00
ג'יל סימון
מיכאיל קוקושקין
00
 19:00
טיימורז גבשווילי
מילוש ראוניץ'
00
 19:00
אלאחנדרו פאלה
איבו קרלוביץ'
00
 19:00
סימונה בוללי
ויקטור טרויצקי
00
 19:00
לוקאס רוסול
אלכסנדר זברב
00
 19:00
דייויד גופין
בורנה קוריץ'
00
 19:00
ג'רזי יאנוביץ'
רוברטו באוטיסטה
00
 19:00
גריגור דימיטרוב
וואסק פוספיסיל
00
 19:30
דונלד יאנג
אנדי מארי
00
 19:30
יאן לאנארד סטרוף
גרסייה לופז
00
 19:30
ירקו ניימינן
לאונרדו מאייר
00
 19:45
סאנטיאגו ג'יראלדו
רובין האסה
00
 19:45
דומיניק ת'ים
פליסיאנו לופז
00
 21:05
סטאניסלס וורניקה
קרלוס ברלוק
00
 22:45
ניקולאס אלמגרו
רפאל נדאל
00
 22:45
אלברט ראמוס-וינולאס
אדריאן מנארינו
00
 22:50
גאל מונפיס
פיליפ קריגינוביץ'
00
 23:00
פרננדו ורדאסקו
ג'יימס דוקוורט
00
טניס ארה"ב - מיאמי - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 19:00
מייק בריאן / בוב בריאן
בנג'מין בקר / סקוט ליפסקי
00
 19:00
ג'אן-ג'וליאן רוג'ה / הוריה טקאו
דומוניק אינגלוט / פלורין מרגאה
00
 19:00
חואן סבטיאן קאבאל / רוברט פראח
פליסיאנו לופז / מקס מירניי
00
 19:00
סימונה בוללי / פאביו פוגניני
רייבן קלאסן / לנדר פאס
00
 19:00
לאונרדו מאייר / ז'יל מולר
וואסק פוספיסיל / ג'ק סוק
00
 19:00
ניקולאס אלמגרו / גרסייה לופז
קווין אנדרסון / ג'רמי שרדי
00
 19:30
ניקולאס מאהו / אדאורדו רוג'ר וסלין
רוברטו באוטיסטה / ויקטור טרויצקי
00
 21:00
אריק בוטוראק / סמואל גרות'
ראיין האריסון / רג'יב רם
00
 22:00
רוברט לינדסטדט / יורגן מלצר
נובאק דיוקוביץ' / ינקו טיפסרביץ
00
טניס ארה"ב - מיאמי - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 01:30
דריה גברילובה
מריה שראפובה
00
 18:00
קת'רין בליס
זארינה דיאס
00
 18:00
לוסי ספארובה
יוהאנה לארסון
00
 18:00
סבטלנה קוזניצובה
אליסון ריסקה
00
 18:00
סימונה האלפ
ניקולה וידסובה
00
 18:00
אליסון ואן אוטבנק
קמילה גיורגי
00
 19:00
אגניישקה רדוונסקה
אירינה בגו
00
 19:00
קרולינה פליסקובה
פאולה באדוסה
00
 19:00
כריסטינה מלאדנוביץ
אנדראה פטקוביץ
00
 19:00
אליס קורנט
קרלה סוארז נבארו
00
 19:00
קאייה קאנפי
קרולין ווזניאקי
00
 19:00
אקטרינה מקארובה
אלינה סביטולינה
00
 19:30
ססיל קרטנצ'בה
גארבין מוגורוזה
00
 19:35
ילנה ינקוביץ
ויקטוריה אזרנקה
00
 21:00
סבין ליסיקי
יוליה גורג'ס
00
 21:15
סבטנה פירונקובה
פלאביה פאנטה
00
 21:15
סלואן סטיבנס
מדיסון קיס
00
 21:30
אירינה פאלקוני
אנה איבנוביץ
00
 22:30
שרה אראני
אנסטסיה פבליצנקובה
00
 22:45
קייסי דלאקווה
בלינדה בנצ'יץ
00
 22:45
הת'ר ווטסון
אנג'ליק קרבר
00
טניס ארה"ב - מיאמי - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 18:00
אנדראה חלאבצקובה / לוסי הרדקה
שוקו אויאמה / רנטה וורקובה
00
 19:00
אולגה סאוצ'וק / מריה-טרזה טורו פלור
גארבין בלאנקו / קרלה סוארז נבארו
00
 בוטל
שואיי פנג / לוסי ספארובה
שוקו אויאמה / רנטה וורקובה
00
 19:00
קלאודיה ג'אנס / אנדראה קלפאץ'
קיקי ברטנס / טאטינה מאלק
00
 19:00
ליסה ריימונד / סמנתה סטוסור
מוניקה ניקולסקו / אלכסנדרה פאנובה
00
 19:00
אליס קורנט / אלינה סביטולינה
סו וווי הייזה / פלאביה פאנטה
00
 19:00
קרולינה גרסיה / קטרינה סרבוטניק
מוניקה פויג / הת'ר ווטסון
00
 19:00
האו-צ'ינג צ'אן / ילנה ינקוביץ
ארנטקסה פארה / סילביה סולר אספינוזה
00
 19:00
דניאלה האנטוחובה / קארין קנאפ
אלכסנדרה דולגרו / סימונה האלפ
00
 19:30
גבריאלה דברובסקי / אליסיה רוסולסקה
אנאבל מדינה גריגוס / אג'לה טומג'אנוביץ'
00
 בוטל
מרטינה הינגיס / סאניה מירזה
מרינה ארקוביץ' / אנדראה פטקוביץ
00
 21:15
מישל קרזצ'ק / ברבורה זחלאבובה סטריקובה
אקטרינה מקארובה / אלנה ושנינה
00
 21:15
מרטינה הינגיס / סאניה מירזה
הלנה בוגדאן / ניקול מליצ'אר
00
 22:45
קימיקו דאטה קרום / קרולינה פליסקובה
טימה בבוס / כריסטינה מלדנוביץ'
00
כדורגל פורטוגל - ליגה שנייה
 18:00
בראגה ב'
-
אוניאו מדיירה
כדורגל דנמרק - ליגה שנייה
 21:00
סקיווה
-
ויבורג
הוקי קרח גרמניה - פלייאוף
P1P2P3OTתוצאה
 21:30
אדלר מאנהיים
גריזלי אדמס וולפסבורג
0
0
00
 21:30
אי.אר.סי אינגולשדט
דיסלדורפר אי.ג'י
0
0
00
כדורעף פולין - פלייאוף - נשים
S1S2S3S4S5תוצאה
 20:00
אימפל וורצלאב
אלופרוף בילסקו ביאלה
00
כדורגל אורוגוואי - קלאוסורה
 01:00
אתנס
-
רמפלה גו'ניורס
כדורגל גרמניה - אזורית מערב
 16:00
קלן 2
-
שאלקה 2
 21:30
אסן
-
אס וי רודינגהאוסן
כדורגל גרמניה - אזורית. דרום מערב
 21:00
נוטינגן
-
קייזרסלאוטרן 2
 21:00
הומבורג
-
וורמייטה וורמס
 21:00
אף סי איי וולדורף
-
פירמסנס
כדורגל גרמניה - אזור באיירן
 20:30
סליגנפורטן
-
ספאבג ביירות'
 21:00
באמברג
-
גרוית'ר פירת' 2
כדורגל אוסטרליה - ויקטוריה
 12:15
בנטלייג גרינס
-
גרין גולי קאבלירס
 12:30
פורט מלבורן שארקס
-
אואקלייג קאנונס
כדורגל אוסטרליה - טסמניה ויקטורי ליג
 12:00
הובארט זבראס
-
אולימפיה
כדורגל אוסטרליה - ויקטוריה פרמייר ליג
 12:30
ריצ'מונד
-
בולין ליונס
כדוריד פולין - ליגת העל
 21:00
יובבריזצה צ'אנק
-
צ'ורברי גלוגוב
כדוריד סלובניה - ליגה ראשונה
 20:30
ריבינצ'ב ריקו הייז
-
סוויס
הוקי קרח ארה"ב - NHL
P1P2P3OTתוצאה
 01:00
בוסטון ברויינס
אנהיים דאקס
00
 01:00
באפלו סייברס
פיניקס קויוטיז
0
0
00
 01:00
ניו יורק איילנדרז
לוס אנג'לס קינגס
00
 01:00
וושינגטון קפיטלס
ניו ג'רסי דווילס
00
 01:00
קרוליינה הוריקנס
פיטסבורג פינגווינס
00
 01:30
טורונטו מייפל ליפס
פלורידה פנתרס
00
 01:30
אוטווה סנטורס
ניו יורק ריינג'רס
00
 01:30
דטרויט רד וינגס
סאן חוזה שארקס
00
 01:30
טמפה ביי לייטנינג
נאשוויל פרדייטורס
00
 03:00
אטלנטה תראשרס
מונטריאול קנדיאנס
00
 05:00
ונקובר קנאקס
קולראדו אבלאנש
00
הוקי קרח רוסיה - הליגה הראשונה KHL Playoff
P1P2P3OTתוצאה
 19:30
בארס קאזאן
סיביר נובוסיבירסק
0
0
00
בייסבול ארה"ב - משחקי קדם עונה
123456