חובבות תיקו מושבעות
שני סינגלים למשחקי כדורגל בקו הזהב
שניים מארבעה?
עידכונים חמים:



כדורגל ידידות
 04:30
פנמה
-
ונצואלה
1.9
2.55
3
 18:00
סרביה
-
קפריסין
1
1
1
 21:00
רומניה
-
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
1
1
1
כדורסל ארה"ב - N.B.A - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 04:00
אוקלהומה סיטי
גולדן סטייט ווריירס
00
1.8
9
1.8
ספורט 5
כדורגל גביע ליברטאדורס - פלייאוף
 03:45
פומאס
-
אינדפנדיינטה דל ואלה
1.25
3.7
5.5
ספורט 1
כדורגל בלארוס - פרמייר ליג
 19:30
טורפדו זודינו
-
בלשינה בוברויסק
כדורגל פינלנד - ליגה ראשונה
 18:30
אילבס
-
להאטי
1
1
1
 18:30
סיינאיוהן
-
וי.פי.אס
1
1
1
 18:30
מארייהמן
-
קופס
1
1
1
 18:30
פי.קיי הלסינקי
-
אינטר טורקו
1
1
1
כדורגל שוויץ - סופר ליג
 21:30
באזל
-
גראסהופרס
1
1
1
 21:30
לוגאנו
-
סט. גאלן
1
1
1
 21:30
לוצרן
-
סיון
1
1
1
 21:30
ת'ון
-
יאנג בויז
1
1
1
 21:30
פ.צ ציריך
-
ואדוז
1
1
1
כדורגל ארגנטינה - גביע ארגנטינאי
 21:40
טיגרה
-
דאגלס הייג
1
1
1
כדורגל איטליה - פלייאוף עלייה
 21:30
בארי
-
נובארה
1
1
1
כדורגל ספרד - ליגה שנייה
 21:30
פונפראדינה
-
אלבסטה
1
1
1
 21:30
נומאנסיה
-
לוגו
1
1
1
 21:30
חימנסטיק
-
אוסאסונה
1
1
1
 21:30
יאגוסטרה
-
אלמריה
1
1
1
 21:30
מיראנדס
-
קורדובה
1
1
1
כדורגל בוליביה - קלאוסורה
 22:00
סיקלון
-
דה סטרונגסט
 23:00
אוניברסיטריו דה סוקרה
-
חורחה ווילסטרמן
 23:00
בוליבאר לה פאס
-
ספורט בויס וורנס
1
1
1
 23:00
בלומינג
-
ריאל פוטוסי
 23:00
נסיונל פוטוסי
-
אוריינטה פטרולרו
 23:00
קלאב פטרולרו
-
סאן חוסה
כדורגל טורניר טולון בית ב'
 18:15
גינאה עד 23
-
יפן עד 23
 20:45
פראגוואי עד 23
-
אנגליה עד 21
כדורגל גביע האלופות האסייתי
 13:00
פ.צ סידני
-
שנדונג לוננג
1
1
1
 13:30
פ.צ. סיאול
-
יורה רד דיימונדס
1
1
1
 19:00
אל ג'איש
-
לקוויאה
1
1
1
 19:15
זוב אהן
-
אל אין
1
1
1
כדורגל קניה - ליגת העל
 14:00
גור מאהיה
-
סופאקה
 15:00
א.פ.ס לאופרדס
-
טוסקר פ.ס.
כדורגל רומניה - פלייאוף ירידה
 18:00
אס. סי וולנטארי
-
פולי טימישוארה
1
1
1
כדורגל סלובניה - גביע
 21:30
צליה פובליקום
-
מאריבור
1
1
1
בייסבול ארה"ב - MLB
123456789EIתוצאה
בייסבול סבב 2
וושינגטון נשיונאלס
ניו יורק מטס
0
0
0
0
00
1.4
1
2.05
בייסבול סבב 1
פיטסבורג פיראטס
אריזונה דיאמונדבקס
0
0
00
1.45
1
1.95
בייסבול סבב 1
ניו יורק יאנקיס
טורונטו בלו ג'ייז
0
0
00
1.55
1
1.8
בייסבול סבב 1
אטלנטה ברייבס
מילווקי ברוארס
0
0
00
1.6
1
1.7
בייסבול סבב 1
סט. לואיס קרדינלס
שיקגו קאבס
0
2
02
1.65
1
1.65
ספורט 5+ לייב
בייסבול סבב 1
בוסטון רד סוקס
קולורדו רוקיס
0
0
00
1.25
1
2.45
בייסבול סבב 1
דטרויט טייגרס
פילדלפיה פיליז
0
0
00
1.35
1
2.15
 03:05
טקסס ריינג'רס
לוס אנג'לס איינג'לס
00
1.6
1
1.7
 03:10
שיקגו וייט סוקס
קליבלנד אינדיאנס
00
1.4
1
2.05
 03:10
מינסוטה טווינס
קנזס סיטי רויאלס
00
1.75
1
1.55
 03:10
יוסטון אסטרוס
בולטימור אוריולס
00
1.7
1
1.6
 05:10
לוס אנג'לס דודג'רס
סינסינטי רדס
00
 05:10
סיאטל מרינרס
אוקלנד אתלטיקס
00
1.4
1
2.05
 05:15
סן פרנסיסקו ג'איינטס
סן דייגו פאדרס
00
1.3
1
2.2
ספורט 5+ לייב
 20:05
וושינגטון נשיונאלס
ניו יורק מטס
00
 20:10
מינסוטה טווינס
קנזס סיטי רויאלס
00
 20:10
דטרויט טייגרס
פילדלפיה פיליז
00
 20:45
סט. לואיס קרדינלס
שיקגו קאבס
00
 21:05
טקסס ריינג'רס
לוס אנג'לס איינג'לס
00
FOX SPORT
 21:10
שיקגו וייט סוקס
קליבלנד אינדיאנס
00
 22:45
סן פרנסיסקו ג'איינטס
סן דייגו פאדרס
00
1
1
1
כדורסל איטליה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:45
ונציה
ארמאני מילאנו
00
1
1
1
ספורט 5+ לייב
כדורסל פלייאוף ליגת מזרח אירופה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
זניט סט. פטרסבורג. טריומף
אוניקס קאזאן
00
כדורסל יוון - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:00
אריס סלוניקי
א.א.ק. אתונה
00
1
1
1
כדורסל בלגיה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:30
הובו לימבורג יונייטד
אוסטנד
00
כדורסל אסטוניה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:10
רוק
קאלב
00
כדורסל ליטא - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:00
ז'לגיריס קובנה
נפטונאס קלייפדה
00
כדורסל קרואטיה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:00
ציבונה זאגרב
זדאר
00
כדורסל לטביה - פלייאוף ליגה לטבית
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 18:00
ליפאיאס לובאס
ונטספליס
00
 19:40
ריגה
ולמיירה
00
כדורסל טורקיה - פלייאוף טורקי
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:00
פנרבחצ'ה אולקר
גלאטסראיי
00
1
1
1
ספורט 2
כדורסל גרמניה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:30
באיירן מינכן
באמברג
00
1
1
1
כדוריד ספרד - ליגה ראשונה
 21:30
גלובלקאחה אנקנטדה
-
גראנויירס
1
1
1
 21:30
דפורטיבו אלמנטל סינפין באלונמנו
-
אנחל חימנז פואנטה גניל
1
1
1
 21:30
גוואדלחרה
-
אלסאר פוארטו סאגונטו
1
1
1
 21:30
הואסקה
-
בנידורם
1
1
1
 21:30
קנגאס
-
טאוקרו
1
1
1
 21:30
הלבאטיה אנאיטאסונה
-
ויה דה אראנדה
1
1
1
 21:30
ברצלונה
-
לה ריוחה
1
1
1
 בוטל
אראגון
-
אדמאר לאון
כדוריד צרפת - ליגה ראשונה
 21:00
דונקירק
-
יו אס איברי
1
1
1
 21:00
נים
-
סט. רפאל
1
1
1
 21:00
סזון
-
שארטרס
1
1
1
 21:15
שאמברי
-
טרמבלאי
1
1
1
 21:45
טולוז
-
נאנט
כדורגל איסלנד - גביע איסלנדי
 19:30
גרינדאביק
-
אקוריירי
1
1
1
 20:00
איי. בי. וי ווסטמנאייר
-
האגין
1
1
1
 20:00
וידיר
-
סינדרי
 21:15
אקראנס
-
קיי וי רייקיאביק
 21:15
קיי אר רייקוויק
-
סלפוס
1
1
1
 21:15
האוקאר
-
ויקינגור אר
1
1
1
 21:15
קפלאביק
-
פאלקיר
1
1
1
 21:15
פורטור
-
וולסונגור
 22:00
פיולניר
-
ואלור
1
1
1
כדורגל אוסטריה - ליגה שנייה
 20:30
ליפרינג
-
לאסק לינץ
1
1
1
 20:30
קאפפנברג
-
אוסטריה זלצבורג
1
1
1
 20:30
סט פולטן
-
פלורידסדורפר
1
1
1
 20:30
ואקר אינסברוק
-
ניושטאד
1
1
1
 20:30
אוסטריה לוסטנאו
-
סק אוסטריה קלגנפורט
1
1
1
כדורגל נורבגיה - גביע
 19:00
סטרומסגודסט
-
סטאבק
1
1
1
 19:00
וולרנגה
-
וידאר
 19:00
טרומסו
-
אוד גרינלנד
1
1
1
 19:00
סרפסבורג
-
סטרודלס בלינק
1
1
1
 19:00
בודו גלימט
-
האוגסונד
1
1
1
 20:00
קונגסבינגר
-
בראטווג
1
1
1
 20:00
סנדפיורד
-
סאנדנס
1
1
1
 21:05
רוזנבורג
-
נסט סטורה
כדוריד דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג שלבי ההכרעה
 20:00
סוונדבורג
-
קולדינג
 22:00
ברינגברו סילקבורג
-
טים טוויס הולסטברו
טניס צרפת - רולאן גארוס - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
קי נישיקורי
אנדריי קוזניצוב
00
 12:00
איבו קרלוביץ'
ג'ורדן תומפסון
00
 12:00
איוון דודיג
פרננדו ורדאסקו
00
 13:30
טיימורז גבשווילי
בנואה פייר
00
 13:30
ג'ק סוק
דאסטין בראון
00
 13:30
ג'רמי שרדי
אדם פאבלסק
00
 13:30
טארו דניאל
סטאניסלס וורניקה
00
 13:30
אלברט ראמוס-וינולאס
מארקו טרונגאלטי
00
 הופסק
אלכסנדר זברב
פייר הרברט
5
7
6
2
87
66
0
0
21
 15:00
דושאן לאג'וביץ
ויקטור טרויצקי
00
 15:00
מתיאס בורז'
אנדי מארי
00
 15:30
ניק קירגיוס
איגור סיסלינג
00
 15:30
ג'יל סימון
גידו פלה
00
 15:30
ביורן פראטנג'לו
ריצ'רד גסקה
00
 15:30
אנדריי מרטין
לוקאס פויל
00
 15:30
ג'ון איסנר
קייל אדמונד
00
 17:00
מילוש ראוניץ'
אדריאן מנארינו
00
טניס צרפת - רולאן גארוס - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
גיז'רמו דוראן / מקסימו גונזלס
פליסיאנו לופז / מרק לופז
00
 12:00
מיכאיל אלגין / מאלק ג'זירי
ג'וליין נול / פלוריאן מאייר
00
 13:30
פדריקו דל בוניס / אנדראס מולטני
ג'ון מילמן / קן סקופסקי
00
 13:30
ריקדאס ברנקיס / לוקאס רוסול
מרסלו דמולינר / מרין דראגאניה
00
 הופסק
כריס גוצ'ינה / אנדרה סה
חואן סבטיאן קאבאל / רוברט פראח
4
6
77
56
0
0
11
 13:30
בריאן בייקר / מרקוס דניאל
מרקוס באגדאטיס / דמיטרי טורסונוב
00
 15:00
טריט קונרד / מקס מירניי
פאביו פוגניני / אנדראס ספי
00
 15:00
גרגורי באררה / קוונטין הולייס
דניס מולצ'נוב / דודי סלע
00
 15:00
סטפן רוברט / אלכסנדר סידורנקו
רוהן בופנה / פלורין מרגאה
00
 15:00
רייבן קלאסן / רג'יב רם
ינקו טיפסרביץ / מיכאיל יוז'ני
00
 15:30
הנרי קונטינן / ג'ון פירס
ניקולאס אלמגרו / גרסייה לופז
00
 15:30
מרסין מטקובסקי / לנדר פאס
אלכסנדר בורי / דניס איסטומין
00
 16:30
פייר יוז אלברט / ניקולאס מאהו
סמואל גרות' / ברנארד טומיץ'
00
 16:30
דניאל נסטור / איסאם קרשי
איניגו סרבנטס / פאולו לורנזי
00
 16:30
ז'יל מולר / פרדריק נילסן
פאבלו קואבס / מרסל גרנויירס
00
 18:00
אלברט ראמוס-וינולאס / כ'ירי ווסלי
גו'ליאן בנטו / אדאורדו רוג'ר וסלין
00
 18:30
יהונתן ארליך / קולין פלמינג
פול הנרי מת'יו / בנואה פייר
00
כדורגל ברזיל - ליגה שנייה B
כדורגל 50'
סארה
0 - 0
אתלטיקו גויאניינסה
1.45
3
4.3
כדורגל 49'
סמפאיו קוררי
0 - 1
פאראנה
2.05
2.6
2.6
כדורגל 51'
אואסטה
0 - 1
רגטאס ברזיל
1.8
2.75
3
כדורגל 51'
ברזיל דה פלוטס
1 - 0
ברגנטינו
1.85
2.75
2.9
כדורגל מחצית
לונדרינה
0 - 0
נאוטיקו
1.9
2.75
2.75
 03:30
וילה נובה
-
ואסקו דה גמא
3.95
2.95
1.5
 03:30
לוברדנסה
-
אבאי
1.8
2.65
3.1
 03:30
טופי
-
פאיסנדו
2.15
2.6
2.5
 03:30
קריסיומה
-
גויאש
1.9
2.6
3
טניס צרפת - רולאן גארוס -
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
אלינה סביטולינה
טיילור טאונסנד
00
טניס צרפת - רולאן גארוס - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
סו וווי הייזה
פטרה קביטובה
00
 12:00
קאגלה בויוקאקיי
אנסטסיה פבליצנקובה
00
 12:00
מירז'אנה לוצ'יץ
נעמי אוסאקה
00
 12:00
סבטלנה קוזניצובה
הת'ר ווטסון
00
 12:00
שלבי רוג'רס
אלנה וסנינה
00
 12:00
סימונה האלפ
זארינה דיאס
00
 13:30
מיירטיל גאורגס
גארבין מוגורוזה
00
 14:00
ויקטוריה גולוביץ'
לוסי ספארובה
00
 14:00
סמנתה סטוסור
ז'אנג שואי
00
 15:00
אקטרינה מקארובה
יאנינה וויקמאייר
00
 17:00
קוקו וונדווגה
אירינה בגו
00
 17:30
ורוניקה רוייג
סלואן סטיבנס
00
 17:30
ברבורה זחלאבובה סטריקובה
פולונה הרצוג
00
 17:30
קרולין גרסיה
אגניישקה רדוונסקה
00
 17:30
קטרינה בונדרנקו
אניקה בק
00
 17:30
סבטנה פירונקובה
יוהאנה לארסון
00
טניס צרפת - רולאן גארוס - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
ניקול מליצ'אר / אליסיה רוסולסקה
צ'ן ליאנג / יפן וואנג
00
 12:00
ליודמילה קיצ'נוק / נדיה קיצ'נוק
אוקסנה קלאשניקובה / דאנקה קוביניץ'
00
 בוטל
אליסון ריסקה / לסיה טסורנקו
ג'וסליין ריי / אנה סמית'
00
 12:00
קלוטילד דה ברנארדי / שראזארד בנאמאר
אליס קורנט / מגדה לינט
00
 12:00
קסיון האן / וורוורה לפצ'נקו
יי פאן צ'ו / סייסי צ'נג
00
 12:00
טאסה אנדריאנג'פיטרימו / קלייר פיורסטיין
מריה אירגויין / פאולה קאניה
00
 13:30
מרטינה הינגיס / סאניה מירזה
דאריה קאסטקינה / אלכסנדרה פאנובה
00
 13:30
אנדראה קלפאץ' / קטרינה סרבוטניק
פיונה פרו / וירג'יני רזאנו
00
 13:30
מדיסון ברנגל / טאטינה מאלק
אנאבל מדינה גריגוס / ארנטקסה פארה
00
 14:00
אנסטסיה רודיונובה / ארינה רודוינובה
טימה בבוס / ירוסלאבה שבדובה
00
 15:00
יוליה גורג'ס / קרולינה פליסקובה
אנה-לנה גרונפלד / קבטה פשצ'קה
00
 15:30
סרינה וויליאמס / ונוס וויליאמס
ילנה אוסטאפנקו / יוליה פוטיצבה
00
 16:30
קארין קנאפ / מנדי מינלה
נאו היביניו / ארי הוזומי
00
 16:30
דריה גברילובה / אלינה סביטולינה
גבריאלה דברובסקי / מאריה חוזה מרטינז
00
 16:30
ראקל קופס-ג'ונס / אביגייל ספירס
יואהנה קונטה / מריה סאנצ'ז
00
 16:30
אסיה מוחאמד / סטפני ווגט
אנה לנה פרידסם / לאורה סיגמונד
00
 17:00
אירינה פאלקוני / מוניקה פויג
אנדראה חלאבצקובה / לוסי הרדקה
00
 17:00
דריה יוראק / אנה קונג'ה
סטפני פורטז / אמנדין הסה
00
 18:00
מגדלנה ריבריקובה / אנה שמידלובה
מאטילדה ג'והאנסון / פאולינה פרמנטייר
00
כדורסל ארה"ב - WNBA - נשים
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
כדורסל Q1 10:00
שיקגו סקיי
לוס אנג'לס ספרקס
18
25
1825
1.65
1
1.65
כדורגל יפן - גביע הליגה. בית א'
 13:00
קשימה אנטלרס
-
ג'ובילו איוואטה
1
1
1
 בוטל
אומייה ארדיג'ה
-
טוקיו
 13:00
ונטפורט קופו
-
שונן בלמארה
1
1
1
 13:00
ויסל קובה
-
נאגויה גרמפוס 8
1
1
1
כדורגל יפן - גביע הליגה. בית ב'
 13:00
קאווסאקי פרונטלה
-
וגאלטה סנדאיי
1
1
1
 13:00
ניגטה אלבירקס
-
יוקוהמה מרינוס
1
1
1
 13:00
אביספה פוקואוקה
-
סאגאן טוסו
1
1
1
טניס איטליה - ויצ'נזה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:30
הנרי לאקסונן
אדוארדו ארנין
00
 12:30
לוקה ואני
אנדריי גולובב
00
 הופסק
פליפו וולנדרי
מרטון פוקסוביקס
10
 הופסק
אנדריי ארנאבולדי
ניקולאס קיקר
01
 15:30
סטפן קוזלוב
קימר קופיאנס
00
 17:00
פרה ריבה
דניאל בראנדס
00
טניס איטליה - ויצ'נזה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 15:30
אלסנדרו מוטי / גוליאן רייסטר
גאסטסו אליאס / פאבריסיו נייס
00
 17:00
אנדריי גולובב / ניקולה מקטיץ'
מרסלו ארבאלו / מרטון פוקסוביקס
00
 18:30
מת'יאו דונאטי / סטפאנו נאפוליטאנו
סרחיו גאלדוס / רנזו אוליבו
00
 18:30
עומאר גיאסלון / מתיאו ויולה
צ'נג-פנג הסייה / צונג הו יאנג
00
כדורגל דרום קוריאה - ליגת העל
 13:00
צ'ונג'יו הומל
-
פ.צ. גיאונגנם
 13:00
אנסאן הללויה
-
גאנגוון
 13:30
דייז'ון סיטיזן
-
סיאול אי-לאנד
 13:30
משטרת קוריאה אף.סי
-
בוסאן איי-פארק
 14:00
אף.סי אניאנג
-
דאגו
כדורגל רוסיה - שלישית. מזרח
 13:00
צ'יטה
-
סחלין
 14:30
דינמו בארנול
-
טומסק ב'
 15:00
סיביר נובוסיביריסק
-
אירטיש
כדורגל רוסיה - שלישית. וולגה
 16:00
נוסטה
-
סייזראן 2003
 17:00
לאדה טוגליאטי
-
וולגה אוליינובסק
 17:00
זניט אייזבסק
-
צ'ליאבינסק
 18:00
נפטחימיק
-
חימיק דזרזינסק
 18:00
דינמו קירוב
-
וולגה אולימפיק ניז'ני