עידכונים חמים:


כדורסל ישראל - ליגת Winner סל - בית תחתון
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:40
בני הרצליה
הפועל גליל עליון
00
1
1
1
11+ ספורט 5
 18:40
הפועל חיפה
הפועל אילת
00
1.8
9
1.8
12+ 5 סטארס
 18:40
הפועל באר שבע/דימונה
הפועל עפולה
00
1.8
9
1.8
12+ ספורט 5
כדורגל איטליה - סרייה א'
1X2
 21:45
קליארי
-
פיורנטינה
4
3.35
1.6
12+ ספורט 4
כדורסל ארה"ב - N.B.A - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
כדורסל Q1 6:53
מינסוטה טימברוולבס
דאלאס מאבריקס
12
8
128
1.7
9
1.9
12+ ספורט 5
כדורגל יורו עד גיל 17, בית א'
1X2
 18:00
אוקראינה עד גיל 17
-
צ'כיה עד 17
0+
 20:30
קפריסין עד 17
-
סרביה עד 17
0+
כדורגל יורו עד גיל 17, בית ב'
1X2
 18:00
דנמרק עד גיל 17
-
קרואטיה עד גיל 17
0+ ספורט 4
 20:30
אוסטריה עד גיל 17
-
ויילס עד 17
0+ ספורט 4
כדורגל גרמניה - בונדסליגה - פלייאוף עלייה/ירידה
1X2
 21:30
בוכום
-
פורטונה דיסלדורף
1.95
3.2
2.9
13+ ספורט 2
כדורסל ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - שלבי ההכרעה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:00
אליצור נתניה
עירוני נהריה
00
1.8
9
1.8
9+ ספורט 5+ לייב
כדורגל ישראל - גביע המדינה לנוער ע"ש אבי רן
1X2
 20:40
בני סכנין
-
מ.ס אשדוד
0+ ספורט 5+
כדורסל יוון - ליגה יוונית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:15
פרומיתיאס
אריס סלוניקי
00
1.7
1.6
2+
כדורסל ספרד - פלייאוף סל ספרדי
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:30
איברוסטאר טנריפה
ברצלונה
00
1.85
9
1.75
9+ ספורט 1
כדורסל צרפת - ליגה צרפתית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:00
מונאקו
בורז'
00
1.75
9
1.85
4+
 22:05
פאריס באסקטבול
ליון-וילרבאן
00
1.8
9
1.8
4+
כדורגל הולנד - ליגה הולנדית - פלייאוף קונפרנס ליג
1X2
 19:45
ניימיכן
-
גו אהד איגלס
1.75
3
2.9
12+ ספורט 3
 22:00
אוטרכט
-
ספרטה רוטרדם
1.55
3.15
3.45
12+ ספורט 3
כדורסל משחקי ידידות ומשחקים שונים
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:00
בנפיקה
אוליביירנסה
00
1
1
1
1+
 22:00
פורטו
אוברנסה
00
1.7
1.6
1+
כדורגל אירלנד - ליגה אירית
1X2
 21:45
ווטרפורד
-
דרוגהדה
1.8
2.8
3.05
8+
כדורגל איסלנד - איסלנדית שנייה
1X2
 21:00
פיולניר
-
טרוטור
1.55
3.45
3.1
4+
כדורגל אסטוניה - ליגה אסטונית
1X2
 18:00
נומה יונייטד
-
טראנס נרבה
0+
 20:00
פארנו ג'יי. קיי ואפרוס
-
טאמקה טארטו
0+
כדורגל אקוודור - אקוודורית שנייה
1X2
 03:00
לאונס דל נורטה
-
ורגאס טורס
0+
כדורגל ארה"ב - גביע ארה"ב
1X2
כדורגל 85'
אינדי אילבן
3 - 0
דטרויט סיטי
0+
כדורגל 56'
טמפה ביי רודייס
0 - 2
דאלאס
0+
 05:30
סיאטל סאונדרס
-
פיניקס רייזינג
0+
כדורגל איטליה - סרייה ב' - פלייאוף עלייה ירידה
1X2
 21:30
טרנאנה
-
בארי
2.2
2.5
2.5
8+
כדורגל ארגנטינה - גביע ארגנטינאי
1X2
כדורגל 37'
אתלטיקו טוקומן
0 - 0
חימנסיה לה פלטה
2.2
2.5
2.5
1+
כדורגל אקוודור - אקוודור - אפרטורה
1X2
כדורגל 45'+
ברצלונה ספורטינג קלאב
1 - 0
ליגה דפורטיבו דה קיטו
1.9
2.65
2.9
1+
כדורגל בוליביה - בוליביה - קלאוסורה
1X2
כדורגל 84'
אורורה
1 - 1
בוליבאר לה פאס
0+
כדורגל 16'
בלומינג
0 - 0
חורחה ווילסטרמן
0+
 22:00
סן אנטוניו בולו בולו
-
רויאל פארי
0+
כדורגל ברזיל - גביע ברזילאי
1X2
 הסתיים
אתלטיקו גויאניינסה
4 - 2
ברוסקה
1.3
3.3
5.8
1+
 הסתיים
פלומיננזה
2 - 0
סמפאיו קוראה
1.05
4.7
9.8
1+
 הסתיים
ויטוריה
1 - 2
בוטאפוגו
2.2
2.7
2.35
1+
 נדחה
גרמיו
-
אופראריו פרוויאריו
0+
כדורגל 86'
ספורט רסיפה
1 - 0
אתלטיקו מיניירו
3.75
3.05
1.55
1+
כדורגל 83'
קורינתיאנס
1 - 1
אמריקה RN
1.15
3.95
7.2
1+
 נדחה
אתלטיקו פארננסה
-
איפירנגה
0+
 נדחה
חובנטוד
-
אינטרנסיונאל
0+
כדורגל 16'
אמזונאס
0 - 0
פלמנגו
6.2
3.8
1.2
1+
כדורגל בוסניה הרצגובינה - גביע בוסני, שלבי הכרעה
1X2
 19:00
בוראץ בניה לוקה
-
זרינסקי מוסטאר
2.3
2.7
2.25
4+
כדורגל בולגריה - ליגה בולגרית, פלייאוף אליפות
1X2
 20:15
צסק"א סופיה
-
צ'רנו מורה ורנה
1.7
2.8
3.25
8+
כדורגל בולגריה - ליגה בולגרית - פלייאוף הקונפרנס ליג
1X2
 15:15
ארדה קארדזאלי
-
סלביה סופיה
2.05
2.65
2.55
8+
 17:45
צסק"א 1948
-
בוטב פלובדיב
1.55
3.2
3.45
8+
כדורגל בחריין - ליגה בחריינית - פלייאוף עלייה/ירידה
1X2
 19:00
אל-חיד
-
אל-איתיחאד
0+
 19:00
איסט ריפה
-
מאלקיה
0+
כדורגל גאורגיה - ליגה גאורגית
1X2
 16:00
סאמטרדיה
-
דילה גורי
0+
 18:00
סבורטלו טביליסי
-
קולחטי פוטי
0+
 19:00
דינמו טביליסי
-
דינמו באטומי
0+
כדורגל טורקיה - גביע טורקי
1X2
 20:45
בשיקטאש
-
טרבזונספור
1.95
2.85
2.55
8+
כדורגל טוניסיה - ליגה טוניסאית, בית תחתון
1X2
 17:30
ביזרטין
-
גפסה
1.6
2.6
4.2
4+
 17:30
אטויל מטלאווי
-
אולימפיק דה בג'ה
1.15
3.7
8.4
4+
כדורגל יוון - יוונית שנייה, בית א', פלייאוף עליון
1X2
 17:00
מאקדוניקוס ניאפוליס
-
ניקי וולו
0+
כדורגל יוון - יוונית שנייה, בית ב', פלייאוף תחתון
1X2
 16:00
אגאלאו
-
פנאיקי
0+
 16:00
פנאתינייקוס ב'
-
אולימפיאקוס ב'
0+
כדורגל לטביה - ליגה לטבית
1X2
 18:00
אודה
-
ילגאבה
1.25
3.45
6.2
4+
כדורגל מצרים - ליגה מצרית
1X2
 19:00
אל זמאלק
-
פיוצ'ר FC
1.75
2.8
3.1
4+
כדורגל מקסיקו - מקסיקו, ליגה פרמייר, סרייה א', שלבי הכרעה
1X2
 05:00
ג'איבוס טאמפיקו מאדרו
-
לוס קאבוס יונייטד
0+
כדורגל נורבגיה - נורבגית שנייה
1X2
 20:00
לין אוסלו
-
סאנדנס
1.4
3.3
4.1
4+
כדורגל נורבגיה - נורבגית רביעית, בית ג'
1X2
 19:00
סולה
-
וידאר
0+
כדורגל סקוטלנד - סקוטלנד - פלייאוף עלייה/ירידה
1X2
 22:00
ריית' רוברס
-
רוס קאונטי
2.25
2.75
2.3
4+ ספורט 5+ לייב
כדורגל סלובניה - סלובניה - פלייאוף ירידה/עלייה
1X2
 בוטל
נאפטה
-
ראדומלייה
0+
כדורגל סרביה - סרביה - פלייאוף אליפות
1X2
 19:30
באצ'קה טופולה
-
נפרדאק
0+
כדורגל ערב הסעודית - ליגה ערב הסעודית
1X2
 21:00
אל פאתח
-
אל חאזם
1.55
3.55
3.15
6+
 21:00
אל ריאד
-
אל נאסר
6
4.5
1.15
7+
 21:00
אל הילאל
-
אל טעי
1.1
5.2
7.6
6+
 21:00
אל פייהא
-
אל טעאוון
2.5
2.95
1.95
6+
 21:00
אל אחדוד
-
אל וואחדה
1.6
3.25
3.25
6+
 21:00
אבחה קלאב
-
אל חאליג'
1.8
3.2
2.6
6+
 21:00
אל איתיחאד
-
דאמאק
1.6
3.35
3
6+
 21:00
אל ראייד
-
אל אהלי
3.7
3.4
1.45
6+
 21:00
אל איטיפאק
-
אל שבאב
1.75
3.1
2.85
6+
כדורגל פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה
1X2
 הסתיים
ספורטיבו לוקואניו
0 - 2
אולימפיה אסונסיון
2.25
2.6
2.35
3+
כדורגל 45'+
סרו פורטניו
0 - 0
גווארני
1.3
3.5
5.2
3+
כדורגל פינלנד - פינית שנייה
1X2
 18:30
קופס אקטמיה
-
או.אל.אס. אולו
0+
כדורגל פרגוואי - פראגוואי - ליגה שנייה
1X2
 21:30
פסטוראו
-
גוואירנה
0+
כדורגל פינלנד - פינית שנייה
1X2
 18:30
קפילן פלו
-
סיינאיוהן ב'
2.5
3.1
1.9
4+
 18:30
יוהנסו
-
פי.קיי 35 ונטאה
1.7
2.85
3.1
4+
 18:30
מיקלין פלוליאט
-
יארו
4.2
3.3
1.4
4+
כדורגל פרו - פרואנית שנייה, בית א'
1X2
 21:15
סן מרקוס
-
דפורטיבו יאקואבמבה
0+
 23:30
קרלוס סטיין
-
אליאנזה אוניברסידד דה הואנוקו
0+
כדורגל קרואטיה - קרואטית שנייה
1X2
 16:50
ראדניק ססווטה
-
ציבאליה
0+
כדורגל קולומביה - ליגה קולומביאנית - שלבי הכרעה
1X2
 04:30
דפורטיבו פריירה
-
ג'וניור
0+
כדורגל 66'
אתלטיקו בוקראמנגה
0 - 0
מילונאריוס
0+
כדורגל קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - פלייאוף עליון
1X2
 05:00
אלחואלנסה
-
דפורטיבו סאפריסה
0+
כדורגל קנדה - קנדית שנייה
1X2
 הופסק
מונטריאול
0 - 2
פורג'
0+
כדורגל שבדיה - שבדית שנייה
1X2
 20:00
אורברו
-
אוטסיקטנס
2.25
2.65
2.35
4+
 20:00
בראג
-
דגרפורס
2
2.8
2.55
4+
 20:00
וארברג
-
אודוולד
2.35
2.75
2.15
4+
כדורגל שבדיה - שבדית מחוזית - צפון ג'
1X2
 20:30
אלפורס
-
גאוטיוד
0+
כדורגל שבדיה - שבדית שלישית - דרום
1X2
 20:00
נורבי
-
טרולהאטן
0+
כדורסל אסטוניה - ליגה אסטונית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
פארנו קאטוויס
פיימאמייסטר אוטו/ ראפלה
00
1.6
1.7
2+
כדורסל אוסטריה - ליגה אוסטרית, פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
יו. בי. אס. סי גראץ
רדוול גאנרס
00
1.6
1.7
2+
כדורסל איסלנד - ליגה איסלנדית בכדורסל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 22:15
ואלור
גרינדאביק
00
1.65
1.65
2+
כדורסל ברזיל - ליגה ברזילאית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 הסתיים
אינטפורצה מינאס
ויוו פראנקה
16
19
16
20
15
24
25
19
7282
0+
כדורסל בולגריה - ליגה בולגרית, פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
רילסקי ספורטיסט
בלקן
00
1.7
1.6
2+
כדורסל גרמניה - כדורסל גרמני - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:30
ראסטה וכטה
ניינרס חמניץ
00
1.7
1.6
2+
כדורסל ליטא - כדורסל ליטאי - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:50
ליאטקאבליס
ז'לגיריס קובנה
00
1.65
1.65
2+
כדורסל ניו זילנד - ליגה ניו זילנדית
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 10:30
וואהי
קאנטרברי ראמס
00
1.65
1.65
2+
כדורסל פולין - ליגה פולנית, פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:00
ספויניה סטארגארד
וילקי מורסקי שצ'צ'ין
00
1.65
1.65
2+
כדורסל צ'כיה - ליגה צ'כית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:30
אוסטראבה
דצין
00
1.7
1.6
2+
כדורסל קפריסין - ליגה קפריסאית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
א.א.ק לרנקה
קראבנוס
00
1
1
1
2+
כדורסל רומניה - ליגה רומנית
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
קלוז' נאפוצה
אורדאה
00
1.65
1.65
2+
כדוריד גרמניה - יד בונדסליגה
1X2
 20:00
מגדבורג
-
באלינגן
1.6
1.7
2+
כדוריד צרפת - ליגה צרפתית
1X2
 21:00
איברי
-
נאנט
1.6
1.7
2+
כדוריד רומניה - ליגה רומנית
1X2
 17:00
בוזאו 2012
-
קונסטנטה
1.55
1.75
2+
כדוריד שוויץ - ליגה שווייצרית, שלבי הכרעה
1X2
 19:15
קריינס-לוצרן
-
קאדטן שפהאוזן
1.65
1.65
2+
כדוריד קרואטיה - ליגה קרואטית, פלייאוף עליון
1X2
 19:00
ר.ק. זאגרב
-
נקסה נאסיצ'ה
0+
כדורסל ארה"ב - WNBA - נשים
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 05:00
סיאטל סטורם
אינדיאנה פיבר
00
1.7
1.6
1+
בייסבול ארה"ב - MLB
123456789EIתוצאה1X2
 הסתיים
מיאמי מרלינס
מילווקי ברוארס
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
X
0
10
0+
בייסבול סבב 6
פילדלפיה פיליז
טקסס ריינג'רס
0
1
2
1
1
0
3
0
0
1
2
0
83
0+ ספורט 5+ לייב
בייסבול סבב 7
פיטסבורג פיראטס
סן פרנסיסקו ג'איינטס
0
0
0
0
0
0
5
0
0
1
0
2
0
0
53
0+
בייסבול סבב 9
סינסינטי רדס
סן דייגו פאדרס
1
1
0
0
0
0
0
1
0
3
2
2
0
0
0
0
0
0
37
0+
בייסבול סבב 7
טמפה ביי רייס
בוסטון רד סוקס
0
0
3
0
0
0
0
0
0
5
0
3
0
0
38
0+
בייסבול סבב 6
ניו יורק יאנקיס
סיאטל מרינרס
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0
1
0
50
0+
בייסבול סבב 6
טורונטו בלו ג'ייז
שיקגו וייט סוקס
0
0
7
0
0
0
2
0
0
0
0
0
90
0+
בייסבול סבב 6
שיקגו קאבס
אטלנטה ברייבס
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
02
0+
 04:40
אוקלנד אתלטיקס
קולורדו רוקיס
00
0+
 05:10
לוס אנג'לס דודג'רס
אריזונה דיאמונדבקס
00
0+
 19:35
פיטסבורג פיראטס
סן פרנסיסקו ג'איינטס
00
1
1
1
2+
 19:35
ניו יורק יאנקיס
סיאטל מרינרס
00
1.5
1.85
2+
 20:05
פילדלפיה פיליז
טקסס ריינג'רס
00
1.35
2.15
2+
 20:10
סינסינטי רדס
סן דייגו פאדרס
00
1.65
1.65
2+
 21:20
שיקגו קאבס
אטלנטה ברייבס
00
1
1
1
2+
 22:37
אוקלנד אתלטיקס
קולורדו רוקיס
00
0+
כדורגל ליגת האלופות של אוקיאניה, שלבי הכרעה
1X2
 03:00
אוקלנד סיטי
-
מאגנטה
0+
 07:00
פיריי
-
רווה
0+
הוקי קרח ארה"ב - פלייאוף NHL
P1P2P3OTתוצאה1X2
הוקי קרח שליש 1
ניו יורק ריינג'רס
פלורידה פנתרס
0
0
00
0+ 5 סטארס
טניס צפון מקדוניה - סקופיה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
אנדרו פאולסון
ג'ואל שווארצלר
00
0+
 12:00
ראיין סגרמן
ניל אוברלייטנר
00
0+
 13:30
מרקו צ'קינאטו
ג'רארד קמפאניה לי
00
0+
 13:30
אלכסנדר וייס
קאמיל מאייצ'אק
00
0+
טניס צפון מקדוניה - סקופיה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
גוידו אנדראוצי / מיגל אנג'ל רייס ורלה
מרקו בורטולוטי / דייויד פל
00
0+
 13:30
אורלנדו לוז / פטרוס ציציפאס
לואיס דויד מרטינז / כריסטיאן רודריגז
00
0+
 15:00
ג'ורג' גולדהוף / מירצה-אלכסנדרו ג'קאן
אנדרו פאולסון / פטריק ריקל
00
0+
 15:00
ראיין סגרמן / פטריק טרהאץ
ג'יבאן נדונצ'זניאן / סונדאר פרשנט
00
0+
טניס צרפת - רולאן גארוס, מוקדמות - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
גבריאל דיאלו
אלכסנדר ריטשארד
00
0+
 11:00
זיזו ברגס
מתיאס בורגה
00
0+
 12:00
פקונדו באגניס
שינטארו מוצ'יזוקי
00
0+
 12:00
חמאד מדיידוביץ'
ג'פרי בלאנקנו
00
0+
 12:00
ולנטין ואשרו
בילי האריס
00
0+
 13:30
אלחנדרו מורו
מתיה בלוצ'י
00
0+
 13:30
גוסטבו היידה
מתאו גיגאנטה
00
0+
 13:30
אוטו וירטאנן
ג'וליו זפיירי
00
0+
 15:00
גרגורי ברר
דניס קודלה
00
0+
טניס שוויץ - ז'נבה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הופסק
דניס שאפובלוב
טאלון גרייקספור
97
76
3
3
10
1.7
1.6
1+ 5 סטארס
 15:00
אלכס מיכלסן
תומאס מצ'אק
00
0+
 19:00
סבסטיאן באאז
קספר רוד
00
0+
 20:30
אלכסנדר שבצ'נקו
פלאביו קובולי
00
0+
טניס שוויץ - ז'נבה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:30
קונסטנטין פראנצן / הנדריק יבנס
אנדרס מיס / ניל סקופסקי
00
0+
 12:30
מרסלו ארבאלו / מאטה פאביץ'
יוליאן קאש / רוברט גאלוואי
00
0+
טניס צרפת - ליון - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
דומיניק קופפר
תומאס אצ'ברי
00
0+
 13:30
לוסיאנו דארדרי
ארתור רינדרקנץ'
00
0+
 15:00
פאבל קוטוב
אלכסנדר בובליק
00
0+
 18:30
ג'יובאני מפטשי פריקאר
הוגו גאסטון
00
0+
טניס צרפת - ליון - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
הארי האליווארה / הנרי פאטן
מקסימו גונזלס / אנדראס מולטני
00
0+
טניס צרפת - שטרסבורג -
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
ליילה פרננדס / ארין ראוטליף
האו-צ'ינג צ'אן / פאנג-הסיין וו
00
0+
טניס צרפת - שטרסבורג - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
לודמילה סמסונובה
ביאטריז חדד מאיה
00
0+
 13:30
מגדה לינט
מדיסון קיס
00
0+
 15:00
דניאל רוז קולינס
קלרה בורל
00
0+
 16:30
מרקטה וונדרוסובה
אנהלינה קאלינינה
00
0+
טניס צרפת - שטרסבורג - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
ג'וליאנה אולמוס / אלכסנדרה פאנובה
דמי שורס / לואיסה סטפאני
00
0+
טניס צרפת - רולאן גארוס, מוקדמות -
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
מויוקה אוצ'יג'ימה
רלוקה סרבאן
00
0+
 11:00
יוליה אבדיבה
אוליביה גאדצקי
00
0+
טניס צרפת - רולאן גארוס, מוקדמות - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
זיינפ סונמז
יאנה פט
00
0+
 12:00
ג'ול ניימייר
דאלמה גאלפי
00
0+
 12:00
אירינה בוריו אסקוריהואלה
ג'יל בלן טייכמן
00
0+
 12:00
ג'וליה ריירה
אלכסנדרה איאלה
00
0+
 13:30
רובין מונטגומרי
לאוליה ז'אנז'אן
00
0+
 15:00
לוסיה צ'יריץ' בגאריץ'
שרה סאיטו
00
0+
 15:00
אולגה דנילוביץ'
אסטרה שארמה
00
0+
טניס מרוקו - רבאט - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
ויקטוריה טומובה
לאורה סיגמונד
00
0+
 14:30
פייטון סטיארנס
לוסיה ברונזטי
00
0+
 16:00
שרה סוריבס טורמו
מאייר שריף
00
0+
 17:30
קמילה רחימובה
אליזבטה קוצ'יארטו
00
0+
טניס מרוקו - רבאט - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
האניו גו / שיניו ג'יאנג
אירינה חרומאצ'בה / יאנה סיזיקובה
00
0+
 16:30
ארי הוזומי / מאקוטו נינומיה
אנה דנילינה / יי פאן שו
00
0+
טניס גרמניה - אוגסבורג - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
טימופיי סקאטוב
נורברט גומבוס
00
0+
 11:00
ריקרדו בונאדיו
פדריקו אגוסטין גומס
00
0+
 11:00
דניאל מסור
לוקאס גרש
00
0+
 12:30
אלמר מולר
קרלוס טברנר
00
0+
 12:30
טימופיי סקאטוב
טובי אלכס קודאט
00
0+
טניס גרמניה - אוגסבורג - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
דויד פיכלר / מיכאל ורבנסקי
סנדרו קופ / מיק ולדהיר
00
0+
 12:30
דניאל דוטרה דה סילבה / פאולו דוס סנטוס
מתאוס אלבש / אדם טיילור
00
0+
 הופסק
זבונימיר באביץ' / חאזם נאו
מייקל פוכט / כריסטופר פראנצן
1
1
00
0+
 14:00
פדריקו אגוסטין גומס / אדולפו דניאל ואייחו
לוקאס גרש / אוגוסט הולמגרן
00
0+