עידכונים חמים:


עצרה את המפולת
יום ראשון 22 יולי 2018  
קמי רשמה תוצאת טובה במחזור הקודם והיא מקווה מאוד למנף את היכולת גם למשחק החוץ במחזור הזה. האם היא תצליח להפתיע את אילבס בחוץ?


עצרה את המפולת
קמי רשמה תוצאת טובה במחזור הקודם והיא מקווה מאוד למנף את היכולת גם למשחק החוץ במחזור הזה. האם היא תצליח להפתיע את אילבס בחוץ?
הכול צפוף
הפערים בחלק התחתון של טבלת ליגת המשנה באיסלנד קטנים מאוד. כל ניצחון יכול להיות משמעותי והפעם אנחנו מתמקדים במפגש של סלפוס ופראם רייקאוויק
בקו עלייה
אחרי פתיחת עונה רעה במיוחד, דליאן ייפאנג יצאה לפגרה בכושר לא רע בכלל. מי שתבוא להתארח אצלה היא הביי צ'יינה פורטיון שלא מצליחה לייצר רצף חיובי. איך זה יגמר?
יתרון פסיכולוגי
קופס מארחת את אילבס כשהיא סוחבת על גבה שניים עשר הפסדים רצופים מולה. האם המדורגת חמישית תצליח לקחת את כל הקופה מול המדורגת שנייה ולהמשיך את הרצף?
המטרה ברורה
אחרי שהודחה מהגביע בסוף החודש, בראן חוזרת לליגה במטרה להתרכז בשמירה על המקום הראשון. במחזור הזה היה תארח את ולרנגה שנראית לא רע לאחרונה. מי תנצח?
בטעם טוב
סרביה רוצה להגיע למשחקי גביע העולם אחרי ניצחון. מי שתעמוד בדרכה תהיה בוליביה שנמצאת בתקופה לא טובה. איך זה יגמר?
מתכוננים
נבחרת יפן תגיע לשוויץ למשחק הכנה מסקרן מאוד. שתי הנבחרות מחכות בציפייה לשריקת הפתיחה של המונדיאל אך קודם לכן ייאלצו להיאבק אחת בשנייה. מי תנצח?
צפוף במרכז
עדיין לא נפתחו פערים בליגה האיסלנדית וכל ניצחון יכול להקפיץ קבוצה כמה מקומות בטבלה. הפעם ייפגשו פיולניר וואלור שנמצאות צמוד אחת לשנייה. איך זה יגמר?
תנסה להתאושש
אלבניה רשמה תוצאה לא מרשימה במיוחד בשבוע שעבר. הפעם היא תנסה לתקן במגרש נייטרלי כאשר תפגוש את הנבחרת האוקראינית. מי תנצח?
רוקדות צמוד
מארייהמן ואינטר טורקו צמודות בטבלה הליגה ולא רחוקות מהקו האדום. אף אחת מהן לא תרצה להפסיד משחק שכזה ויהיה מעניין לראות אם נקבל כאן הכרעה
מחפשות ניצחון
וי.פי.אס וסיינאיוהן הציגו חודש מאי לא טוב כשהן לא ניצחו במשותף כבר עשרה משחקים. האם אחת מהן תצליח לרשום ניצחון שירים לה את מצב הרוח?
צמאות לניצחון
גפלה ולנדסקרונה סופרות יחד תשעה משחקים ללא ניצחון. בחודש האחרון הן לא נראות טוב ויהיה מעניין לגלות איך יסתיים מפגש ישיר ביניהן
לא יציבה
ברומפויקרנה הצליחה לרשום שני ניצחונות במהלך חודש מאי אך מיד אחרי כל אחד מהן רשמה הפסד. השבוע היא תארח את אורברו שנמצאת בצמרת הטבלה. איך יסתיים המפגש ביניהן?
דרך חדשה?
אוסטרסונדס רשמה שני ניצחונות נאים בשבוע שעבר ונראה שהיא מתאוששת מפתיחת עונה לא טובה. במחזור הזה היא תארח את האקן שמגלה חוסר יציבות. מי תנצח כאן?
בכיוון מעלה
להאטי החלה את העונה בפינלנד בצורה לא רעה בכלל. במחזור הזה היא תתארח אצל מארייהמן שחזרה להפסיד אחרי תקופה לא רעה. איך זה יסתיים?


המלצות ווינר - להקשיב ולנצח

VS

הסתיים
ישראל עד 20קרואטיה עד 20
1.809.001.80

VS

הסתיים
נורבגיה עד 20ישראל עד 20
1.601.001.75

VS

הסתיים
צרפת עד 20גרמניה עד 20
1.809.001.80

VS

הסתיים
גרמניה עד 20קרואטיה עד 20
1.809.001.80